Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /data/f/2/f2f08c7c-234c-4b04-8cf7-d4c3e4b1e546/tastyslovakia.sk/web/wp-content/plugins/instagram-feed/inc/if-functions.php on line 660
O Tasty Slovakia - Tasty Slovakia

Šírme chuť Slovenska čo najďalej!

 

Na Slovensku máme toho veľa dobrého. Okrem hôr, prírody, šikovných ľudí k tomu patria aj slovenské produkty, ktoré sa ešte k tomu dajú podarovať. A kto nemá rád pochutiny?

 

Najchutnejší suvenír zo Slovenska alebo milý a reprezenatívny darček od nás Slovákov pre turistov, obchodných partnerov, spoluhráčov, priateľov alebo rodinu zo zahraničia.

 

Tasty Slovakia box je tvorený 10 tradičnými slovenskými maškrtami od Horaliek, cez Chrumky až po Lokálku.

Pozrite si Obsah Tasty Slovakia boxu!

Cieľ Tasty Slovakia boxu

 

Podeliť sa so svetom o naše obľúbené tradičné slovenské pochutiny a priniesť ich svetu hneď viac v jednom balení. Podľa motta – „Šírme chuť Slovenska čo najďalej!“

 

A keď svet príde za nami? „When you come to Slovakia, taste Slovakia!“ Tasty Slovakia box má ambíciu stať sa položkou na Do list-och každého turistu čo príde na Slovensko.

 

Počuli ste už o SLOVAK BINGO? Táto hra je tiež obsahom Tasty Slovakia boxu a jej cieľom je zvýšiť cestovný ruch na Slovensku. Aby turista získal bingo, musí precestovať vybrané mestá a miesta, alebo plniť zábavné úlohy ako ochutnať bryndzové halušky, lyžovať na našich svahoch, naučiť sa niečo v slovenskom jazyku atď.

Tým to ale nekončí, pozrite – Hra SLOVAK BINGO!

 

Ako sa dostať k Tasty Slovakia boxu?

 

Tasty Slovakia box je dostupný v našom e-shope a čoskoro v obchodíkoch, v oblastiach vysokého turistického ruchu po celom Slovensku a taktiež v slovenských obchodoch po celom svete. Na domovskej stránke pribudne interaktívna mapa s našími partnerskými predajňami. Stránka prejde aj do anglickej jazykovej mutácie, čiže hneď aj turisti budú vedieť, kam majú zájsť na nákup suvenírov.

 

Spolupráca

 

Chcete rozšíriť svoj sortiment? Pre veľkoobchodnú spoluprácu nám stačí napísať na info@tastyslovakia.sk

Ste travel bloger, máte svoj obľúbený kúsok Slovenska a chcete o ňom napísať článok k Slovak Bingu? Napíšte nám!

Lovec zážitkov a zakladateľ cestovnej kancelárie Bubo, Ľuboš Fellner, ktorý precestoval všetky krajiny sveta, dostal otázku – ako svet vníma Slovensko. odpovedal: „Nepozná ho. Je pre nich absolútne nezaujímavou krajinou. Pre svet neexistuje a to je obrovská výhoda. Môžeme Slovensko ukázať svetu tak, ako chceme.“

Chceme sa podieľať na ukázaní Slovenska vo svete. Tasty Slovakia box je jednou z možností. Pre mnohých ľudí môže byť práve pochutenie si na výrobkoch z našej krajiny prvou a hneď aj chutnou skúsenosťou so Slovenskom.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!