Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /data/f/2/f2f08c7c-234c-4b04-8cf7-d4c3e4b1e546/tastyslovakia.sk/web/wp-content/plugins/instagram-feed/inc/if-functions.php on line 660
Limitovaná edícia – ponožky od FunnySOX - Tasty Slovakia

Výborné limitované edície, nie sú nikdy zlé a my sme sa pokúsili o tú najlepšiu.

Myšlienka pridať niečo navyše do boxu bola silná. Dávnejšie sme sa s Jankou Travelhackerkou pýtali, čo so sebou do zahraničia my Slováci nosíme. Odpovede boli naozaj rôzne, pobavili a tiež inšpirovali.

Jankine stories o suveníroch zo Slovenska

Prvá podmienka v našej kampani bola, aby pridaný predmet nebol jedlý. Aby to bolo niečo, čo ľuďom ostane. Nechceli sme túto vec vybrať sami. Chceli sme do rozhodovania zapojiť každého, kto mal záujem. Tak sme sa v príspevkoch na sociálnych sieťach začali pýtať, čo nejedlé máme do boxu pribaliť. Z najčastejších odpovedí sme potom vybrali štyri, medzi ktorými sa hlasovalo a prvé dva predmety, čo získali najviac hlasov, išli do rozhodujúceho hlasovania. Boli to eko taška a ponožky. Našli sme dodávateľov na krásnu eko tašku s ľudovým vzorom (od Valachshop) a tiež aj dodávateľa na ponožky, pre zmenu s Horalkovým vzorom (od FunnySOX). Opäť sme spustili hlasovanie. Hlasovanie prebiehalo na našom Instagrame a aj Facebooku. Po sčítaní všetkých hlasov 54% hlasujúcich hlasovalo pre ponožky.

non-food produkt do Tasty Slovakia boxu

A marec sa mohol začať. Do Tasty Slovakia boxu sme pribalili jedenásty, nejedlý produkt – ponožky s motívom „Horalky“ od slovenskej značky FunnySox, ktorých originálny dizajn nezostal bez povšimnutia. Cena boxu ostala nezmenená. Tešil nás Váš záujem. Aby sme túto správu ešte viac rozšírili, usporiadali sme na Facebooku súťaž, kde sme sa pýtali, akým motívom je inšpirovaný náš Tasty Slovakia box. Správne odpovede sa klasicky písali do komentárov. Príspevok začal byť zdieľaný a v komentároch sa začali objavovať aj fotky z výletov do Čičmian, kde je plno motívu, čo nás inšpiroval.  Príspevok mal +90k neplatený organický zásah. Dosiaľ pre našu malú značku, slušné čísla.

Marec nebol ešte ani v polovici a prestalo sa cestovať. Korona vírus nám uzavrel hranice a najchutnejší suvenír zo Slovenska sa začal šíriť pomerne menej. Toto prechodné obdobie však skončí a keď opäť budeme šíriť chuť Slovenska čo najďalej, vymyslíme novú edíciu.