Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /data/f/2/f2f08c7c-234c-4b04-8cf7-d4c3e4b1e546/tastyslovakia.sk/web/wp-content/plugins/instagram-feed/inc/if-functions.php on line 660
SLOVAK BINGO - hra z Tasty Slovakia - Tasty Slovakia

Máte radi hry? Jasné, že áno. Aj turisti čo na Slovensko prichádzajú za zábavou sa radi bavia hrami. Preto pre nich vzniklo SLOVAK BINGO. Hra je obsahom Tasty Slovakia boxu.

V čom spočíva hra?

Hra obsahuje 25 okienok, kde v každom okienku je určitá aktivita, ktorú treba splniť a následne zakrúžkovať ako splnenú. Vyhráva ten kto má zakrúžkované všetky políčka v riadku, stĺpci alebo uhlopriečne.

SLOVAK BINGO je vhodný nástroj na motivovanie turistov spriateliť sa s miestnymi a pocestovať Slovensko, a tým podporiť teda aj cestovný ruch na Slovensku. Miesta ktoré boli vybraté do binga sú všeobecne obľúbené a majú čo ponúknuť. Okrem cestovania SLOVAK BINGO prináša turistom aj zábavné úlohy – urobiť si celoživotné priateľstvá, ochutnať bryndzové halušky či borovičku, lyžovať, naučiť sa niečo v slovenskom jazyku…


Miesta ktoré boli vybraté do SLOVAK BINGO si postupne predstavíme, so všetkým čo k tomu patrí, tu v článkoch, v sekcí Slovak Bingo. Články k bingu budú vychádzať aj v anglickom jazyku.

A čo vy? Máte už BINGO? ?