Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/f/2/f2f08c7c-234c-4b04-8cf7-d4c3e4b1e546/tastyslovakia.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Obsah Tasty Slovakia boxu | Tasty Slovakia

Obsah Tasty Slovakia boxu bol tvorený systematicky s dôrazom na špecifické vlastnosti produktov. Bolo treba si vytýčiť kritéria:

  • produkt vyrobený na Slovensku
  • všeobecná obľúbenosť a popularita produktu
  • maximálne dva produkty od jedného výrobcu

Dôraz bol kládený aj na popularitu produktu v zahraničí. Tak začnime hneď prvým takým:

Horalky – azda najobľúbenejšia sladkosť na Slovensku. Horalky si našli svojich fanúšikov aj za hranicami našej krajiny. A nie je ich málo. Po interne koluje veľa videí kde Aziati, Američania a ďalší ochutnávajú naše sladkosti a Horalky medzi nimi nikdy nechýbajú.

Mila – ďalšia výborná sladkosť. Ako napovedá obal, aj pri káve sa dá úžasne vychutnať. Podobne ako u Horaliek, výrobca sú Pečivárne Sereď – Sedita.

Lokálka – často sa stretávam  s otázkou, čo je to za nápoj. Ale všetci ho dobre poznáme. Je to premenovaná Šofokola. Výborný kolový nápoj s extraktmi korenín a bylín. V novom šate Šofokoly to Lokálke svedčí oveľa viac.

Chrumky – snáď najobľúbenejšia slaná pochúťka na Slovensku. Aj Chrumky si našli svoje miesto vo videách na internete. Avšak ich oficiálnu stránku budete hľadať márne. Výrobca sa nezaoberá marketingom a reklamamy. Dopyt po nich je aj tak samozrejme obrovský.

Roksová lízanka – klasika najmä pre deti. Táto obrázková lízanka vie uchvátiť ale aj tak všetky vekové kategórie.

Tyčinky – druhá slaná pochutina ktorá má tiež svoje významné miesto v Tasty Slovakia boxe. Táto chrumkavá pochúťka je vyrábaná podľa viac ako 40-ročnej tradičnej receptúry.

Yami – od chrumkavej slanej pochúťky prechádzam k mäkkej sladkej želé čokoládovej tyčinke. Táto svieža tyčinka sa v Tasty Slovakia boxe objavuje s príchuťou malín.

Trubičky – kvalitné krehké trubičky s orieškovou náplňou z jadier lieskových orechov. Elegantné balenie skvelé dopĺňa široké zastúpenie slovenských tradičných maškŕt.

Nugát – malá tyčinka s obrovským zásahom na chuťové poháriky. Ťažko odolať nugátovému krému vo vnútri čokoládovej tyčinky od Figara.

Deva klasik – na záver posledná známa maškrta. Čokoládová tyčinka vyrobená z vysokokvalitnej čokolády. Spoločnosť Deva má už 65 ročné skúsenosti s výrobou čokoládových produktov.

Posledné súčasti ktoré dotvárajú Tasty Slovakia boxletáčiky. Jeden z nich má za úlohu prebudiť zvedavosť majiteľov Tasty Slovakia boxu k spoznaniu Slovenska tým, že ponúka možnosť zahrať si Slovenské BINGO. Viac o tom ale už v nasledujúcom článku.

odkaz na článok – Hra SLOVAK BINGO